Peníze navíc se vždy hodí ať už je použijete na splácení úvěrů, jako úspory na dovolenou nebo na cokoli jiného. Možností jak získat je několik. Ať už za to, co děláte běžně nebo nenáročnou činností z pohodlí domova.

Kreditní karta

Můžete například využívat programu kreditních karet. Ty často umožňují získat peníze z nákupů zpět. Nejčastěji jsou peníze vraceny zpět za nákup na internetu, platby v zahraničí a nebo u konkrétních obchodníků. Tyto částky se pohybují od jednoho do řádově 10%.

S kreditní kartou je však třeba zacházet obezřetně, více v článku JAKÝ JE ROZDÍL MEZI KREDITNÍ A DEBETNÍ KARTOU?

Cashback portál

Další variantou jak získat peníze zpět z nákupu(nejčastěji na internetu) je např. portál plnápeněženka.cz , na kterém můžete čerpat peníze zpět. Ušetřit lze na spouště věcí – od rezervací ubytování na booking com po nákupy u Bati, na Mall.cz nebo v lékárnách. Na tomto portálu máte možnost získat až 25% zpět z vašeho nákupu. Funguje to jednoduše tak, že plnápeněženka se s vámi rozdělí o provizi, kterou získá od obchodníka. Není v tom žádný háček.

Vyzkoušet plnou peněženku

 

Průzkumy trhu

Dále máte možnost účastnit se dotazníkových šetření. Jednou ze společností, která tuto variantu přivýdělku nabízí je společnost Ipsos. Firmy, které potřebuji udělat průzkum trhu či politické strany zjišťující preference jí zádají cíle výzkumu a na vás už je pouze odpovědět otázky v dotazníku. Někdy se může stát, že u 2. otázky zjistíte, že nepatříte mezi cílovou skupinu a dotazník nebude honorován, ale to je život 🙂


Jak bude reklama vypadat?
-
Chceš zde reklamu napořád jen za 77 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podělte se o článek s ostatními