Stovkomat.cz nabízí celou řadu možností. Můžete si zde objednat služby, které si sami nezvládnete udělat nebo na ně prostě nemáte čas a vyjde vás lépe si je nechat udělat na míru. Vzhledem k velkému množství nabízených služeb se můžete spolehnout, že dostanete přesně to, co potřebujete.

Sociální sítě základem dneška

V rámci Online Marketingu si pořídíte velice kvalitní PR články, reklamu na web, ale nechybí ani možnost nechat si zvednout návštěvnost webu. Možností je skutečně spousta a na Stovkomatu se samozřejmě nachází také experti, kteří udělají potřebnou práci na sociálních sítích. Ty jsou v poslední době základem všech úspěchů, takže nemohou chybět sdílení na různých úspěšných facebookových stránkách, ale nastartovat můžete i svůj účet na Twitteru, Google+ nebo YouTube.

Spokojenost zaručena

Stovkomat funguje již několik let, což je záruka spolehlivosti. Během té doby se z něj stal největší portál na mikroslužby v celé České republice a tisíce uživatelů tu nabízí své služby. V případě nespokojenosti je zaručeno vrácení peněz. Není problém ani s fakturací, protože fakturu vystaví přímo společnost Stovkomat s. r. o. Při výběru konkrétní služby si samo sebou můžete filtrovat lidi s pozitivním hodnocením a vybírat dobu dodání.

Koupit se dá úplně všechno

Pokud potřebujete vytvořit logo na míru, stačí si vybrat z nabízených služeb, kterých je opravdu velké množství. Nechybí ani práce s fotografiemi, kresba nebo třeba tvorba animací. Na stránkách v zásadě najdete úplně všechno, na co jenom pomyslíte. Naprostou samozřejmostí jsou různé články od mnoha kvalitních copywriterů. Od specialistů si můžete nechat vytvořit třeba celý vlastní web nebo eshop. Potřebujete zařídit uživatelské testování aplikace? I tuto potřebu můžete se Stovkomatem vyřešit. Toto samozřejmě není konečný výčet všech možností, nicméně stručný nástin naznačuje, že na Stovkomatu můžete získat všechno, co potřebujete.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Chceš zde reklamu napořád jen za 77 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podělte se o článek s ostatními