Online daňové přiznání

Portál onlinepriznani.cz zjednodušuje život nejednomu daňovému poplatníkovi. Jste jeden z těch, který má každý rok problém s papírovými daňovými přiznáními a rád by měl vše rychle, jednoduše a správně hotové? Tak to je pro vás tento portál správnou volbou. A nepomůže vám jen s daňovým přiznáním, ale i v dalších oblastech daní jako například zastupování před finančními úřady, účetní poradenství, vedení úřední agendy či zákaznickou podporu.

Jak vše funguje? První záložkou, kterou můžete na tomto portálů zvolit je Vyplnit přiznání, které je založené na jednoduchém dotazníku. Hned na to portál sám zpracuje vaše vyplněné daňové přiznání a kopii vám odešle na e-mail. Verze k tisku je zpoplatněna symbolickými 150,- Kč. Poté vše pouze odešlete na finanční úřad. Výhodou je, že i po zaplacení je možné do přiznání informace přidávat nebo upravovat. Kdybyste si i dle jednoduchého návodu, která vás vyplňováním povede, není nic lehčího, než se podívat na videonávody, které vás ujistí.

V rámci tohoto portálu je možné i odložit daňové přiznání až o tři měsíce jak pro fyzické osoby, tak pro osoby právnické. Je také možné si nechat zpracovat přiznání přímo od účetní pro zaměstnance, včetně přehledu pro OSVČ nebo pro právnické osoby.

Na webu funguje také poradna pro jakýkoli váš dotaz. Můžete se podívat do jejího archivu, zda se někdo neptal na podobnou věc či položit otázku vlastní. Dále zde můžete najít mnoho tipů, například kdo vůbec podává daňové přiznání, jak ušetřit, o novinkách v daňových přiznáních či jak snížit svou daň pomocí odpočtů.

Zájemci, kteří se chtějí dozvědět o světě daní více, mohou pravidelně navštěvovat blog od tohoto portálu, který informuje a radí, či lze také sledovat facebookové stránky tohoto portálu. Onlinepřiznání.cz je portál, který ulehčuje život a zkracuje vaše dlouhé sedění u papírů, škrtání a doptávání se.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 57 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podělte se o článek s ostatními

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *