Proč registrovat svůj e-shop na zbozi-pro.cz?

Srovnávačů cen zboží různých kategorií najdeme na internetu spoustu. Přestože většinou fungují na podobném principu a dle stejných systémů, každý má svá specifika. Proč zvolit právě zbozi-pro.cz?

Zbozi-pro.cz dokáže okamžitě vyhledat nejlevnější produkt v každé kategorii a pomůže vám se jednoduše orientovat na obrovském poli internetového trhu. Přestože portál funguje již od roku 2012, neustále se vyvíjí a inovuje tak, aby svým uživatelům přinášel ty nejlepší služby.

 

Před registrací e-shopu

Podmínkou registrace obchodníka je, aby provozoval alespoň jeden e-shop, který má aktivní a aktualizované webové stránky nabízející služby nebo zboží ke koupi. Nutností pro prezentaci obchodníka je XML soubor obsahující data odpovídající nabízenému zboží, který je přístupný na jeho internetových stránkách.

 

Výhody registrace

Největší výhodou registrace na zbozi-pro.cz je její bezplatnost. Zdarma se nejen zaregistrujete, ale získáte i kontrolu XML feedu, aktualizaci obchodů a zařazení do sekce „Další obchodníci nabízející tento produkt“.

Viditelnější sekce, do kterých se může obchodník zařadit, jsou pak zpoplatněny za jednotlivá prokliknutí návštěvníků zbozi-pro.cz, a každá z nich má své specifické výhody.

Základní balíček, varianta „Doporučení obchodníci“ v sobě zahrnuje registraci, aktualizaci obchodů, kontrolu XML feedu, zařazení nabízených produktů či služeb do katalogu a prezentaci v příslušné sekci.

Pokročilejší varianta, sekce „Top obchodníci“, má, kromě benefitů předchozích možností, viditelnější prezentaci produktů a účinnou marketingovou podporu.

Zařazení e-shopu do srovnávače nabízí obchodníkovi nejen výborný způsob prezentace a viditelnost na trhu bez nutných poplatků, ale hlavně velkou podporu ze strany poskytovatele služby a jeho nadstandardní služby za poplatek stanovený v Ceníku služeb.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 57 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podělte se o článek s ostatními

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *