Ve vaší e-mailové schránce se denně ocitají stále nové a nové zprávy. Je proto potřeba si v nich vytvořit systém. Pokud se vám často stává, že si stihnete příchozí e-maily přečíst, ale zapomenete na ně reagovat, jistě oceníte novou chytrou schránku. O co se jedná?

Co je SupportBox

SupportBox vám zjednoduší správu vašich e-mailů. Umožní vám přesunout vzkazy z doručené pošty teprve tehdy, až je skutečně vyřídíte. Tím zajistí, že už se žádná zpráva neztratí a budete mít ve svých e-mailech vždy pořádek. Umožní vám také synchronizaci e-mailových adres v případě, že používáte vícero účtů. Můžete se rozloučit se složitým přepínáním mezi jednotlivými schránkami. Využívat můžete i předpřipravené odpovědi, případně zautomatizované reagování na totožné typy e-mailů. Tímto vším vám SupportBox znatelně ušetří čas.

Pokud naopak e-mail sdílíte s více kolegy, už se vám nestane, že pošlete na jednu zprávu odpověď několikrát. Přímo uvidíte, kdo otevírá které e-maily, aby se na ně chystal reagovat, případně už odpověď stačil odeslat.

Jak se SupportBox používá

Svoje dosavadní zvyklosti ohledně používání e-mailové schránky přitom nijak měnit nemusíte. SupportBox se používá úplně stejně jednoduše jako obyčejný e-mail. K dispozici je také na mobilním telefonu nebo tabletu. Důležité zprávy tak můžete mít neustále po ruce.

Sami si ho můžete po dobu 14 dnů zdarma nezávazně vyzkoušet. Pokud se posléze rozhodnete pro přechod ze stávajícího řešení, budete mít zajištěna veškerá nastavení od poskytovatele. Vy můžete pouze pohodlně pokračovat v dosavadní práci.

SupportBox je optimální řešení jak pro jednotlivce, tak i pro větší obchodní týmy. Napomůže maximálně zefektivnit vaši činnost. Zpětnou vazbu v rámci jeho používání vám poskytnou statistiky. Zjistíte z nich například, jak dlouho vám nebo vašim spolupracovníkům trvá odpovídání na e-maily, případně jak spokojení jsou s reakcemi sami vaši klienti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chceš zde reklamu napořád jen za 77 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Podělte se o článek s ostatními